Bradas Pittas atvirai papasakojo apie savo problemas dėl alkoholio ir skyrybas su Jolie

Bradas Pittas (Bradas Pitas) pirmame savo interviu po netikėto išsiskyrimo su Angelina Jolie (Andželina Džoli) pripažino, kad smarkus gėrimas prisidėjo prie jo santuokos griūties, ir sakė, jog dabar nebevartoja alkoholio ir gydosi.

41 metų A.Jolie rugsėjo mėnesį pateikė skyrybų prašymą, kuriame kaip priežastį nurodė iškilusius nesutaikomus skirtumus. Aktorės kaltinimas, kad B.Pittas iš Prancūzijos į Los Andželą skridusiame lėktuve smogė jų paaugliui sūnui, sukėlė gandų audrą bulvariniuose leidiniuose ir išprovokavo Federalinio tyrimų biuro (FTB) tyrimą.

FTB bei socialiniai darbuotojai 53 metų aktorių galiausiai išteisino. Dabar jis siekia bendros teisinės ir fizinės vaikų – 15-mečio Maddoxo (Madokso), 13-mečio Paxo (Pakso), 12-metės Zaharos, 10-metės Shiloh (Šiloh) ir aštuonerių metų dvynių Vivienne (Vivjen) ir Knoxo (Nokso) – globos. A.Jolie nori pati viena globoti vaikus.

„Kai sukūriau šeimą, viską nutraukiau, išskyrus gėrimą. Bet net tais praėjusiais metais, žinot, … gėriau per daug“, – sakė B.Pittas žurnalui „GQ Style“.

„Tai tiesiog tapo problema. Ir aš tikrai laimingas; ir smagu, ir liūdna, kad jau pusmetį vėl jaučiuosi atsigavęs“, – sakė jis.

B.Pittas, kuris tris kartus buvo nominuotas „Oskarams“ už vaidybą ir gavo vieną „Oskarą“ už „12 vergovės metų“ (12 Years a Slave) prodiusavimą, sako, jog sugebėjo iškeisti alkoholį į spanguolių sultis ir gazuotą vandenį, nes nusprendė, kad „nebenori taip gyventi“.

„Nelaimi niekas“

B.Pittas, kurio naujas filmas „War Machine“ vėliau šį mėnesį pasirodys „Netflix“, minėto žurnalo vasaros numeriui taip pat sakė, kad pastaruosius šešis mėnesius jis aiškinosi „savo silpnybes ir nesėkmes“.

B.Pittas ir A.Jolie susituokė Prancūzijoje, rugpjūčio mėnesį prieš dvejus metus, bet pora buvo nuo 2004-ųjų.

Aktorius nuogąstavo dėl to, kaip vieša kova dėl globos teisių galėtų paveikti jo vaikus, ir sakė, kad su A.Jolie bando viską tvarkyti ne teismuose.

„Girdėjau, kaip vienas advokatas pasakė: „Teisme nelaimi niekas, klausimas tik tas, kas bus labiau sužeistas.“ Ir tai atrodo tiesa, praleidi metus rūpindamasis tik argumentų parengimu, kad įrodytum savo tiesą ir kodėl esi teisus, o jie klysta, ir tai tėra investavimas į tulžingą neapykantą, – sakė B.Bittas. – Aš tiesiog atsisakau. Laimei, mano partnerė sutinka. Vaikus tiesiog labai, labai sukrečia, kai jų šeima staiga išdraskoma.“

B.Pittas taip pat sakė, jog mokosi pripažinti savo jausmus, nors vaikystėje buvo mokomas „tiesiog susitvarkyti“.

Jis nebevadina savęs aktoriumi, nes tai dabar reikalauja labai nedaug jo laiko ir dėmesio.

„Kinas man atrodo kaip galimybė lengvai išsisukti, kaip būdas susitvarkyti su šiais sunkiais jausmais. Tai nebeveikia, ypač būnant tėčiu“, – sakė jis.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus