Be fotošopo savo nuotraukas pamačiusi mergina liko sukrėsta: neatpažino

Los Andžele gyvenanti „plius“ dydžio gražuolė La’Tecia Thomas savo tūkstantinei gerbėjų armijai „Instagram“ tinkle nusprendė atsiverti skaudžia tema.

Australų modelis ir makiažo specialistė viename naujausių savo įrašų pasidalino dviejų nuotraukų koliažais ir ją įskaudinusia bei papiktinusia situacija

Pasirodo, kad fotosesijai pozavusi ir vėliau rezultatą pamačiusi mergina, gerokai nusivylė, kuomet pamatė, jog jos kūnui naudota koregavimo programa. Fotošopo perpildytuose kadruose socialinių tinklų įžymybė savęs nepažino. Savo kūnu besididžiuojanti La’Tecia Thomas savo gerbėjams atskleidė tikrąją tiesą.

„Tai, ką matote medijoje, ne visada yra tiesa“, – įrašą pradėjo ji.

„Aš net negaliu atpažinti, kad šiose nuotraukose iš tiesų esu aš. Šios nuotraukos įamžintos beveik tuo pačiu metu – viena iš jų akivaizdžiai retušuota, kita – ne“, – konstatavo modelis.

„Manau, kad mano didelės rankos, mano celiulitas, mano pilvo rinkelės, sėdmenų duobutės natūraliai atrodo puikiai. Ne visada galiu kontroliuoti, ką žmonės daro su mano nuotraukomis, tačiau savo anketoje aš noriu būti 100% atvira su jumis“, – į gerbėjus kreipėsi „plius“ dydžio gražuolė.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus