Internautai šaiposi iš „Fusedmarc“ anglų kalbos: vaizdo įrašas iš interviu plinta it virusas

Likus mažiau nei savaitei iki didžiosios „Eurovizijos“, socialiniame tinkle „Facebook“ kilo sumaištis. Šį kartą ją įplieskė ne spėlionės, kas laimės dainų konkursą ar kaip seksis Lietuvai.

Internautams už ausų užkliuvo šaliai „Eurovizijoje“ atstovauti išrinktos grupės „Fusedmarc“ narių šnekamoji anglų kalba.

„Facebook“ tinkle it virusas ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas anglų kalba vykęs grupės interviu su apie šio konkurso naujienas skelbiančio tinklaraščio „WiwiBloggs“ reporteriu.

Nors Viktorija savo kūrinį „Rain of Revolution“ scenoje atlieka nepriekaištingai, kalbėti atsakinėjant į klausimus jai, regis, sekasi ne taip gerai.

Paklausta, ar kartais jos sceninio įvaizdžio neįkvėpė Mažoji Miu iš filmuko „Troliai Mumiai“, dainininkė sunkiai rinko žodžius, o nežinodama, kaip sklandžiai atsakyti angliškai, į pagalbą pasitelkė ir rusų kalbą. Sunkokai „Fusedmarc“ nariams sekėsi atsakinėti ir į kitus reporterio užduotus klausimus.

Anglų kalbos kursai sekmadieniui! Mes su Mantas Ben apsiverkėm! #eurovizija Linksmo sekmadienio 😀

Posted by Deividas Ben on Sunday, 7 May 2017

Visą interviu žiūrėkite čia:

 Primename, kad Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ ant didžiosios scenos Kijeve lips jau šį ketvirtadienį, gegužės 11-ąją.

Duetas pasirodys antrajame pusfinalyje. Elektroninės muzikos grupė – Viktorija Ivanovskaja ir Denisas Zujevas – dainuos septyniolikti.

 

 

alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus