Kuo skiriasi seksas su skirtingų temperamentų vyrais

Kas sakė, kad visi jie – vienodi ir seksualiniai išgyvenimai su visais gali būti panašūs?! Kaip smarkiai žmonės skiriasi vieni nuo kitų, taip smarkiai skiriasi ir jų seksas.Nujaučiate, kad neįtikote partneriui? Galite ilgai spėlioti, ką padarėte ne taip, o gal verčiau reikėtų atsižvelgti į vyro temperamentą ir išsiaiškinti, koks seksas su juo bus geriausias. Partnerio elgsenos supratimas gali būti labai naudingas bet kuriai moteriai, nes jis padeda išsaugoti santykius ir stiprina šeimą.Moterys, kurios žino, kaip numaldyti savo vyro apetitą, gali miegoti ramiai. Panagrinėkime, ką apie skirtingų temperamentų vyrų seksualumą aiškina psichologai. Tada liks tik nustatyti, kuriam jų priklauso gyvenimo partneris ir atitinkamai prisitaikyti.

CHOLERIKAS
Cholerikas – neramus ekstravertas. Stiprus, nesivaldantis ir labai aktyvus. Nervų sistemos susijaudinimo procesas pranoksta stabdymo procesą. Jis greitai užsiplieskia, bet taip pat greitai ir užgęsta, lengvai susižavi, bet taip pat lengvai peršoka prie kito objekto.Emocijas jis išreiškia audringai, kalba garsiai, tyli retai, rankomis mosuoja energingai, vaikšto greitai, ilgai sėdėti vienoje vietoje negali. Vargu, ar cholerikas galėtų nusivilti paskutinius marškinius ir atiduoti vargstančiajam, tačiau pinigų efektyvioms pramogoms jis visada suranda.Kaip patenkinti choleriką?

Lovoje choleriką reikia nuolat stebinti. Tyliai, tamsoje ir po antklode – ne jo stilius. Cholerikas visada laukia galimybės pasireikšti, išsilieti ir sulaukti susižavėjimo aplodismentų.

Juo reikia atvirai žavėtis. Sakykite cholerikui, kad jis yra gražus, seksualus, kad viskas buvo nuostabu ir kad niekada nesate anksčiau patyrusi tokio orgazmo. Kuo daugiau jį girsite, tuo labiau stengsis.

Paprastai patariama, kad nedera rodyti vyrui pradinėje santykių stadijoje visų savo seksualinių įgūdžių, bet cholerikui reikia iškart ką nors atskleisti, nes jis turi nustebti, įsiminti tą lytinį aktą visam laikui. Žinoma, neverta viso savo arsenalo atskleisti vienu metu, nes stebinti juk reikės ir vėliau, todėl dozuokite.

Lytiniuose santykiuose su choleriku pirmu smuiku turi groti jis, o jūs paruoškite sceną. Pasirūpinkite muzika, žvakėmis, smilkalais, seksualiais apatiniais. Viskas turi būti neįprasta. Seksas gali prasidėti dar koridoriuje. Nusimesdami drabužius vieną po kito, keliaukite į miegamąjį. Viskas turi būti panašų į sceną iš filmo. Cholerikas nori jaustis herojumi – svarbiausiu personažu. Su juo galima užsiimti seksu baseine, pliaže, mėnesienoje. Santykiuose su choleriku svarbiausia bus aplinka, atmosfera, o paties sekso gali būti vos 10 minučių.

SANGVINIKAS
Sangvinikas – taip pat ekstravertas, tačiau jo nerimas menkesnis. Jis praktiškai yra „nepramušamas“ ir gali būti kurčias kito žmogaus emocijoms. Esminis skirtumas tarp choleriko ir sangviniko yra nerimo lygis. Sangvinikas pasižymi šaltu protu, jis viską gerai apskaičiuoja, puoselėja dideles ambicijas, yra labai produktyvus.Sangvinikai mėgsta valdžią. Gavę ją, jie puikiai atskleidžia savo potencialą. Iš jų išeina geriausi vadovai. Sangvinikas rengiasi praktiškai, funkcionaliai, priklausomai nuo statuso, kad neišsiskirtų atitiktų savo socialinį sluoksnį. Jo spinta nebus pripildyta nereikalingų daiktų, tačiau tinkamas drabužis bet kuriam atvejui visada atsiras.Kaip patenkinti sangviniką?

Sangvinikas – svarbiausias seksualinio meno vartotojas, didžiausias gurmanas ir besotis. Čia darbuotis teks jums. Jau per startą teks parodyti ištreniruotus intymius raumenis, parodyti keletą oralinio sekso triukų ir demonstruoti vis naujus ir naujus sekso niuansus.

Jeigu norite prisijaukinti sangviniką (o sėkmingiausi vyrai visa būna sangvinikai), tai teks nuolat mokytis ir įsisavinti vis naujas sekso technikas.

Sangvinikas bus išmoningas meilužis. Su juo seksas gali trukti po kelias valandas. Jis nepatikės, kad patyrėte 15 orgazmų iš eilės, todėl apgaudinėti jo neverta. Lovoje su sangviniku nereikia ekstravagantiškų triukų, nebūtina rūpintis estetiška aplinka. Sangvinikas – praktiškas žmogus. Jam nereikia nieko nereikalingo, svarbu, kad niekas neblaškytų dėmesio.

Sangvinikui patinka techniškai teisingas seksas ir ištvermingos, sumanios partnerės. Jeigu jūsų vyras yra sangvinikas, reikia treniruoti ištvermę, užsiimti sportu, šokiais, mankštinti intymiuosius ir burnos raumenis. Kad sugebėtumėte su juo tinkamai šnekučiuotis, suprasti jį ir būti jo suprastai, taip pat stiprinti sangviniko pasitikėjimą savimi, reikia susidomėti psichologija. Jeigu jūsų psichika nėra visiškai stabili, jums bus sunku bendrauti su juo.

FLEGMATIKAS
Flegmatikas – intravertas, jo nerimo lygis yra žemiausias iš visų. Flegmatiko veido mimika būna vangi, neišraiškinga. Jis netaps kompanijos siela, bet užtat visiškai nekels jokių konfliktų, jausis atsakingas už savo veiksmus. Jeigu jis imasi kokio darbo ar reikalo, tai padaro jį iki galo.Flegmatikas – tokio tipo vyras, kuris veda tik tada, kai atsiranda moteris, kuri paima jį už rankos ir pati viską suorganizuoja, nusiveda į metrikacijos biurą, perveža jo daiktus arba pati persikrausto pas jį.Dažniausiai flegmatikui vedybos būna neskausmingas perėjimas iš motinos į žmonos globą. Po vestuvių visas motinos funkcijas automatiškai perima žmona. Flegmatikas – amžinas vyras. Jis bus per daug tingus ir konservatyvus, kad ieškotų nuotykių nuošalyje. Jeigu jam namuose bus gerai, tai jis net nesidairys į šalis.

Kaip patenkinti flegmatiką?

Flegmatikas domisi savo pasitenkinimu. Veikiausiai jis jau turi savo nusistovėjusius suartėjimo scenarijus ir nenorės jų keisti. Ypač svarbu pasirūpinti intymiaisiais raumenimis, jei ketinate gyventi su flegmatiku. Tokiu atveju tai bus privaloma programa. Juk jis turi pajusti, kad seksas su jumis yra nepamirštamas.

Flegmatikai mėgsta švarą ir tvarką. Nesusitvarkiusi moteris juos gali atbaidyti. Beje, ir su kitų temperamentų vyrais reikia laikytis higienos taisyklių. Flegmatikas gali nuoširdžiai pasakyti: „Kam tu dažaisi? Tu man ir be kosmetikos patinki“. Panašius žodžius gali ištarti ir kitų temperamentų vyrai, tačiau jų potekstė gali būti kitokia.

MELANCHOLIKAS
Melancholikas – neramus ir jausmingas intravertas. Jis – jautrus, imlus, pažeidžiamas. Emocijos šiuo atveju kyla greitai, keičia viena kitą. Melancholikas išgyvena stipriai, tačiau išoriškai to neparodo.Iš pažiūros melancholikas atrodo ramus, lėtai kalba, lėtai juda, vangiai gestikuliuoja. Jis gali būti drovus, nedrąsus ir vengiantis bendravimo, nes prisibijo žmonių, kurie gali netyčia jį įskaudinti, įžeisti, sukelti dvasinį skausmą.Atsipalaiduoja melancholikas tik vienumoje arba šalia labai artimų žmonių, kuriais visiškai pasitiki ir dėl kurių meilės nė kiek neabejoja. Jis yra mažiausias egoistas iš visų tipų, nori, kad būtų gera abiems, kad viskas būtų teisinga, sąžininga. Dėl to jis pasirengęs tobulėti ir leistis į kompromisus ar net aukotis. Toks vyras pasidomės, ar jums patogu sėdėti, ar nereikia pledo, ar išvirti arbatos.

Kaip patenkinti melancholiką?

Melancholikas trokšta meilės. Jam reikalingi pašnekesiai ant suoliuko, apsikabinimai, ilgos glamonės. Tai nereiškia, kad yra nepajėgus greitiems spontaniškiems veiksmams. Melancholikas labai gerai jaučia partnerę ir automatiškai prie jos prisiderina. Jam yra svarbūs jūsų pojūčiai. Jeigu jis sulauks grįžtamojo ryšio, tai galėsite išauginti iš jo sau idealų sekso partnerį.

Jo nereikia stulbinti ar netikėtai išsitraukti iš palovio antrankių ir rimbo. Jeigu jūsų vyras melancholikas, jums patartina išmokti daryti jausmingą minetą. Jis sugebės tai įvertinti. Melancholikas – labai emocingas ir jautrus prisilietimams, todėl bus naudinga išmokti kelių rūšių masažo. Gyvenant su juo, jums teks vystyti savo intuiciją. Apskritai intuicija visada gali nurodyti, kaip geriausia pasielgti vienu ar kitu atveju.

Gražina Vasiliauskienė | Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus