Medikai įspėja: trys klaidos, kurias neišvengiamai darote rytais

Rytas – ne vienam žmogui pats sunkiausias dienos metas. Tiesa, medikų teigimu, toks jis galėtų nebūti, jeigu patys šiek tiek labiau pasistengtume ir pakeistume kai kuriuos savo rytinius įpročius. Svarbiausi yra šie: įprotis išgerti vieną stiklinę vandens, pusryčiavimas ir svarbiausia – baltymai.

Medikai kartoja, kad miegodami mes išnaudojame labai daug vandens. Todėl negerti jo vos atsikėlus ryte – milžiniška klaida.

Po maždaug septynių valandų miego jūsų organizmui trūksta skysčių.

Kuomet mes pabundame – mūsų organizmas miega, o kūno ląstelės po nakties – dehidratuotos (net kai miegame, mūsų organizmas naudoja energiją bei vandenį įvairiems gyvybiniams procesams palaikyti). Jį reikia pažadinti.

Tam puikiai gali pagelbėti vanduo su citrina, kurio pagalba, mūsų ląstelės vėl tampa kupinos vandens, pažadinamas virškinimo traktas, sureguliuojamas kepenų darbas ir pradedami šalinti per naktį susikaupę toksinai nei šlakai.

Kita klaida – atsisakote pusryčių. Turbūt tai jau girdėjote tūkstantį kartų, tačiau pakartosime dar kartą – pusryčiai yra pats svarbiausias dienos valgymas.

Pusryčiai ir pozityvios mintys – puikus būdas pradėti kiekvieną dieną. Neskubėdami mėgaukitės skaniu maistu, pasisemkite energijos ir dvasinės ramybės. Išėję iš namų nepapusryčiavę, galite būti kankinami minties, kad kažko nepadarėte, galbūt kažką pamiršote ar nepasirengėte dienai. Atsikėlę šiek tiek anksčiau, galite viso to išvengti ir pradėti dieną harmoningai.

Trečioji klaida – nevartojate baltymų. Dar vienas dalykas, kurį būtina pasakyti apie svarbiausią dienos valgymą – nepamirškite vartoti baltymų.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus