Mergina parodė tamsiąją svorio metimo pusę: geriau būti stambiam ar su tokia oda?

Vis daugiau apkūnių moterų ir merginų prabyla apie meilę savo kūnui, tvirtina, kad nereikia lygiuotis į socialiniuose tinkluose matomus modelius, kad kiekvienas turėtų būti toks, koks nori, tačiau dažnai didelis svoris būna susijęs ir su prastais mitybos įpročiais – tuomet meilė kūnui nebetenka prasmės.

Viena tinklaraštininkė, vardu Jessica, kadaise svėrė 383 svarus (174 kilogramus). Ji ėmė sportuoti, sveikiau maitintis ir kilogramai ėmė tirpti, tačiau vienos bėdos atsikratyti ji niekaip negali – kabančios pilvo odos. Nors atsirado žmonių, jai sakančių, kad yra tobula tokia, kokia yra, ji nenori sustoti. Jos tikslas – sveika gyvensena ir jokio antsvorio.

Socialiniuose tinkluose Jessica viešina savo kūno nuotraukas, kad parodytų internautams, jog mažesnis svarstyklių rodomas skaičius dar nereiškia, kad viskas yra šaunu. Nukarusią merginos odą pašalinti galima tik chirurginiu būdu, tad kai turės pakankamai lėšų, ji žada gultis ant operacinio stalo. Jessica taip pat nenori vasarą dėvėti ilgų megztinių ir slėpti savo kūno, tad pasakiusi tvirtą „ne“ savigraužai, mergina ėmė gyventi naują gyvenimą.

alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus