Norite susilaukti mergaitės? Valgykite tai

Dietologai iš Nyderlandų Mastrichto universiteto atliko tyrimą ir nustatė, kad produktai, kuriuos valgo moteris prieš pastodama, daro įtaką būsimo kūdikio lyčiai.

Padaryta išvada, kad sudarant tokį specialų valgiaraštį svarbiausia yra parinkti reikiamą mineralinių elementų – kalcio, magnio, kalio ir natrio – balansą.

Taigi jeigu norite susilaukti mergaitės, derėtų prieš pastojant liautis valgyti produktus, kuriuose gausu kalio ir natrio druskų, ir pirmiausia atsisakyti druskos.

Taip pat į draudžiamų produktų sąrašą moterims, svajojančioms apie dukrelę, patenka alyvuogės, šoninė, rūkytos dešros ir mėsos delikatesai, kepta mėsa, raudonos spalvos žuvis, krevetės, minkštieji sūriai, bulvės, bananai, duona.

Ir priešingai: į racioną reikia įtraukti kuo daugiau produktų, kuriuose daug kalcio ir magnio. Tiks jogurtas, varškė, nenugriebtas pienas, kietasis sūris, sojų gaminiai, žalumynai (ypač salotos, špinatai), žirniai, lęšiai, pupelės ir kiti ankštiniai augalai, avižos, duona su grūdais, košės, anakardžių riešutai, brokoliai, citrusiniai vaisiai.

Be to, kaip tvirtina specialistai, griežtai laikantis mitybos taisyklių šansai pagimdyti norimos lyties kūdikį padvigubėja.

Olandijos mokslininkai pabrėžia, kad nurodyto meniu laikytis turėtų tik būsimos mamos – tėvo racionas, manoma, kūdikio lyčiai lemiamos įtakos nedaro.

Tiesa.com

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus