Plaukuočiausia Mergaitė Pasaulyje Nusprendė Pasikeisti: Veidą Skuta Kasdien

Paauglė, kurią jau spėta praminti „plaukuočiausia mergaite pasaulyje“, džiaugiasi asmenine sėkme. Septyniolikmetė rado savo gyvenimo meilę ir netrukus ištekės.

Gyvenimo pokyčiais besidžiaugianti Supatra visgi ryžosi pokyčiams ir veido plaukus ėmė šalinti skustuvu. Ne paslaptis, kad naujas įvaizdis padeda jai tvirčiau kabintis į gyvenimą. Ji, kaip ir dauguma jos bendraamžių, aktyvi socialinėje erdvėje. Čia ji dalijasi meiliais kadrais, kuriuose yra įsiamžinusi su savo sužadėtiniu.

Mergaitę nuo gimimo kamuoja itin retas genetinis Ambraso sindromas, dar kitaip žinomas kaip Vilkolakio sindromas. Dėl to mergaitės kūnas ir veidas yra kur kas plaukuotesni nei kitų moteriškos giminės atstovių. Supatra dėl ypatingos savo išvaizdos 2010-aisiais net pateko į Gineso rekordų knygą.

Plaukai sparčiai auga ne tik ant jos veido, bet ir ausų, rankų, kojų ir nugaros. Deja, net šiuolaikinės visuomenės taip pamėgtos lazerinės procedūros čia bejėgės. Tad paauglystę ką tik išgyvenusi Supatra nusprendė plaukelius reguliariai šalinti skustuvu.

Tačiau net ir kasdieniai sunkumai, kuriuos sukelia ypatinga išvaizda, negadina Supatros nuotaikos. Mergina yra labai įsimylėjusi ir apie tai kalba socialinėje erdvėje.

„Tu ne tik mano pirmoji meilė. Tu mano gyvenimo meilė“, – švelnius žodžius būsimam sutuoktiniui „Facebook“ skyrė Supatra. Nors į Gineso rekordų knygą buvo įrašyta kaip „plaukuočiausia mergaitė pasaulyje“, ji pati nesijaučia kitokia nei kiti bendraamžiai: „Nemanau, kad kažkuo skiriuosi nuo kitų. Mokykloje turiu daug draugų. Plaukuotumas išskiria mane iš minios“.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus