“Thomas Cook”: grįžta susidomėjimas kelionėmis į Egiptą ir Turkiją

Poilsis užsienyje lieka vienu iš svarbiausių europiečių prioritetų, nepaisant ekonominių sunkumų ir saugumo problemų, antradienį pranešė britų kelionių bendrovė “Thomas Cook”. Anot jos, kelionių į Graikiją užsakymų apimtys padidėjo 40 proc., o susidomėjimas kelionėmis į Turkiją ir Egiptą atsigauna, praneša “Reuters”.

“Visose mūsų rinkose pastebima gera kelionių paklausa šią vasarą, didelis klientų aktyvumas, – sakė įmonės generalinis direktorius Pėteris Fankhauzeris (Peter Fankhauser). – Po vangios sezono pradžios ir 2016 metų sunkumų mes matome pirmuosius požymius, rodančius, kad klientai pradeda grįžti į Turkiją ir Egiptą”.

Anot “Thomas Cook”, nors ir prognozuojamas spaudimas pelningumui dėl stiprėjančios konkurencijos, didelė vasaros kelionių paklausa leis bendrovei pasiekti tikslinių pelno rodiklių.

“Thomas Cook” prognozėmis, užsakomųjų kelionių turų apimtys vasaros laikotarpiu padidės 10 proc., palyginti su žemais praėjusių metų rodikliais.

Pernai turistams teko atsisakyti kitados populiarių krypčių kaip Turkija, sustiprėjus susirūpinimui dėl saugumo. Tad “Thomas Cook” buvo priversta išplėsti savo veiklą Ispanijoje ir Portugalijoje.

Bendrovė tvirtina šį sezoną jau padidinusi kelionių užsakymų dalį Graikijoje. Tokios kryptys kaip Kipras, Bulgarija ir Kroatija vis dar išlieka populiarios.

 

 

 

http://www.elta.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus