Vienas modelio pasisakymas sugadino reputaciją: pasmerkė tūkstančiai

Prabangių grožio priemonių gamintojas „Kerastase“ yra priverstas apgailestauti dėl naujosios savo ambasadorės modelio Emily Ratajkowski pasisakymo. Populiari manekenė viešai pareiškė, kad plaukai – moteriškumo simbolis.

„Plaukai yra svarbiausia moteriško grožio dalis. Kaip aš džiaugiuosi tapusi „Kerastase“ veidu“, – su „Instagram“ sekėjais pasidžiaugė E. Ratajkowski (26).

Nors modelis šią naujieną pristatė džiaugsmingai, fanai sureagavo skaudžiai. Populiariai gražuolei buvo priminta apie šių laiku maru vadinamą onkologinę ligą – vėžį, kurio gydymas dažnai pareikalauja visų kūno plaukų. „Kai kuriuos žmones kamuoja ligos, dėl kurių išslenka plaukai, vėžys ar kitos priežastys, dėl kurių jie negali turėti dailios šukuosenos.

Prašau pagalvoti ir apie juos. Grožis slypi giliai po oda“, – rėžė vienas komentatorius. REKLAMA „Plaukai visiškai nesusiję su grožiu. Grožis ateina iš vidaus. Stiprybė, inteligencija – štai kur grožis“, – mintį pratęsė kitas.

Dauguma modelio „Instagram“ sekėjų pažėrė komentarų, apie tai, kaip skaudžiai toks pasakymas gali kirsti jaunoms merginoms. Grožio priemonių gigantei „L’Oréal“ priklausančios įmonės atstovai buvo priversti apgailestauti: „Mes labai visų atsiprašome.

Aišku, kad grožis nėra matuojamas plaukais, grožis spinduliuoja iš vidaus, grožis priklauso nuo požiūrio. Mes labai nuoširdžiai atsiprašome ir ačiū už pastebėjimus – mokomės iš savo klaidų“.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus