15 Anglijos universitetų, į kuriuos lengviausia įstoti

Interneto svetainė The Complete University Guide paskelbė britų universitetų reitingą pagal įstojimo sudėtingumą, nuo sunkiausio iki lengviausio. Sąraše 129 švietimo įstaigų. Lentelė padeda surūšiuoti juos pagal įvairius parametrus – nuo įstojimo slenksčio (UCAS points) iki pačių studentų mokymosi pasitenkinimo ir absolventų karjeros perspektyvų koeficiento. Be to, duomenys lentelėje yra rūšiuojami pagal 70 dalykus ir atskirai pagal regionus. Taip par yra prieinami ir ankstesnių metų duomenys. Meno kolegijoms ir konservatorijoms The Complete University Guide sukūrė atskirą lentelę.

Prestižinių britų universitetų sąrašo lyderiai nesikeičia dešimtmečiais, todėl yra įdomiau gauti duomenis apie daugmaž pasiekiamo lygio universitetus.

„Studijos Londone“  https://www.facebook.com/Studijos-Londone-1383717688541364/  ,

http://www.studylondon.org.uk/lt//   jau pasakojo, kas yra A-levels, ir kaip ši sistema veikia mokyklų abiturientams. Be to, Jungtinėje Karalystėje veikia ir kitas mechanizmas – UCAS (Universities and Colleges Admissions Service) ir UCAS points apskaičiavimas.

UCAS – paprasčiausias ir populiariausias dokumentų pateikimo išsilavinimo pratęsimui būdas.  Paslauga siūlo reikiamo kurso parinkimą tarp visų universitetų ir daugumos Didžiosios Britanijos kolegijų, taip pat centralizuoto dokumentų padavimo ir bendravimo su pasirinktos institucijos atstovais galimybes.Visi registruoti UCAS programos dalyviai praėjo privalomą valstybinę atestaciją.

Organizacija apima universitetus ir daugelį kolegijų, siūlančius aukštojo mokslo programas. Daugelyje atvejų, įstojimas per UCAS yra vienintelis įmanomas būdas, kadangi daugelis universitetų dirba su abiturientais tik per šią paslaugą.

UCAS points – tai stojančiojo balų apskaičiavimo sistema: A * = 56, A = 48, B = 40, C = 32, D = 24, ir E, d = 16. Tinkle šioms aritmetinėms operacijoms yra sukurta speciali skaičiuoklė.

Turint duomenis, išreikštus UCAS points, galima palyginti savo perspektyvas su įstojimo slenksčiu į universitetus iš Complete University Guide 2018 lentelės.

Top 15 Didžiosios Britanijos universitetų, į kuriuos įstoti yra lengviausia (didėjančia sunkumo lygio tvarka):

 1. University of Bedfordshire (244 UCAS points)
 2. Wrexham Glyndwr University (247 UCAS points)
 3. Anglia Ruskin (257 UCAS points)
 4. London Metropolitan University (260 UCAS points)
 5. Birkbeck, University of London  (260 UCAS points)
 6. London South Bank University (269 UCAS points)
 7. Buckinghamshire New University (270 UCAS points)
 8. University of Northampton (273 UCAS points)
 9. Leeds Trinity University (274 UCAS points)
 10. University of Suffolk (276 UCAS points)
 11. Canterbury Christ Church University (279 UCAS points)
 12. University of Roehampton (280 UCAS points)
 13. Southampton Solent University (280 UCAS points)
 14. Bishop Grosseteste University (282 UCAS points)
 15. University of Sunderland (282 UCAS points)

Taigi, jeigu jums nuo 18 iki 60 metų, pradėkite gyventi ir studijuoti Londone ar kituose Anglijos miestuose gaudami iš valstybės pilną finansavimą visam studijų laikotarpiui.

Kiekvienas studentas per vienerius studijų metus turi galimybę gauti £9.000 mokslams ir £10.000-£18.000 pragyvenimui.

Kai galimybių daug, svarbu pasirinkti tinkamiausią, ir čia į pagalbą gali ateiti studijų ir finansinės paramos suteikimo sistemą puikiai išmanantys studijų konsultantai, savo paslaugas teikiantys nemokamai.

Jie padės išsirinkti studijas pagal jūsų norus ir gebėjimus, užpildyti anketas ir sutvarkyti reikalingus dokumentus bei gauti finansavimą studijoms ir pragyvenimui studijų laikotarpiui.

Tam, kad taptumėte studentu JK būtina turėti pasą ir minimaliai mokėti anglų kalbą, o studijų konsultantai pasirūpins supaprastintu priėmimu į jūsų pasirinktą mokslo įstaigą.

Norintys sužinoti plačiau ras daug informacijos Facebooke paskyroje „Studijos Londone“ https://www.facebook.com/Studijos-Londone-1383717688541364/

bei interneto svetainėje adresu:

http://www.needoneuk.com

arba

http://www.studylondon.org.uk/lt//

 

Rašykite elektroniniu paštu jurgita@needoneuk.com arba info@needoneuk.com , skambinkite

tel. 07451 850 444,  07425 055 666  ir gausite konkrečią, profesionalią ir patikimą informaciją kiekvienu jums rūpimu klausimu.

 

 

 

*Pastaba: London Metropolitan University ir Birkbeck, University of London turi vienodą taškų skaičių, tačiau suvestinėje lentelėje turi skirtingus kitus parametrus, todėl Top- 15 jie pasiskirstė būtent taip.

15 Anglijos universitetų, į kuriuos lengviausia įstoti

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus